Forum

Yaptığımız bir kaç mobil uygulama

Civas Entertainment - Mobil Geliştirme Ekibi.

Yaptığımız bir kaç projeler

#

Görevoloji Mobile App

İnternetten para kazanmanız için geliştirdiğimiz görev uygulamasını görebilirsiniz ve Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Uçan Norm Ender

Norm Ender adlı rap müzik sanatçısı için yaptığımız basit bir oyun Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Uçan Fuat Ergin

Fuat Ergin adlı rap müzik sanatçısı için yaptığımız basit bir oyun Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Uçan Türk Rapçiler

Bir çok rap müzik sanatçısı için yaptığımız basit bir oyun Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Uçan Kripto Para

Kripto para olan Bitcoin için yaptığımız basit bir oyun Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Bil Bakalım Hangi Youtuber ?

Türk Youtuber'lar için yaptığımız basit bir bilgi oyunu Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

WP NO SAVE:
No kaydetmeden mesaj at

İstediğiniz bir numaraya telefonunuza kaydetmeden wp'den mesaj atabilirsiniz. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Kutup Videos

Video sitemiz Kutup Videos'un mobil uygulamasıdır, indirerek sitemizdeki videoları uygulamadan seyredebilirsiniz. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

BartuAbiHD

BartuAbiHD adlı youtube kanalının mobil uygulamasıdır, indirerek BartuAbiHD'nin videolarını uygulamadan seyredebilirsiniz. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Enes Turkan

Enes Turkan adlı youtube kanalının mobil uygulamasıdır, indirerek Enes Turkan'ın videolarını uygulamadan seyredebilirsiniz. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Norm Life

Norm Ender ve Norm Erman adlı rap sanatçılarının şarkılarının bulunduğu mobil uygulamadır, indirerek Norm Ender ve Norm Erman'ın şarkılarını dinleyebilirsiniz. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

#

Topu Aşağı Kaydır

Sarmal kule labirent üzerinden zıplayan top oyunu. Play Store'a giderek uygulamayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

© 2019-2021 Civas Entertainment | CivasEntertainment.com